Vecāku skola

 nkp-grutniece21

Zināšanas veicina pārliecību!

Pārliecināti, droši vecāki – Laimīgs mazulis.

Mūsdienās, pie plašā un viegli iegūstamās informācijas apjoma var apjukt ikviens, gan jaunie vecāki, gan vecāki ar pieredzi. Informācija mēdz būt dažāda, arī pretrunīga, tāpēc mēs, savā vecāku skolā, piedāvājam drošu un pārbaudītu zināšanu klāstu.

Zinoši vecāki ir pārliecināti vecāki.

Bērniņa ienākšana ģimenē ir maģisks un skaists laiks, kas var mīties ar nelielām šaubām vai mazajām bailītēm par dzemdību procesu, par bērniņa kopšanu un barošanu. Vecāku skolas mērķis ir sagatavot Jūs šiem notikumiem un pārmaiņām, lai šaubu vietā Jūs būtu pārliecināti par sevi un par to, ka Jums viss izdosies!

Vecāku skolas lekciju tēmas būs par sagatavošanos dzemdībām – kas ir jāzin pirms lielā notikuma, kā partneris var piedalīties un palīdzēt. Parunāsim par dažādiem dzemdību iznākumiem, piemēram, ķeizargrieziena operāciju. Izmēģināsim un patrenēsim elpošanas tehnikas, dažādas pozas, kā arī izrunāsim jaundzimušā aprūpes pamatus.

Otra lielā tēma vecāku skolā būs zīdīšana, kas mēdz sagādāt grūtības, īpaši pirmajos mēnešos. Izmēģināsim zīdīšanas pozas, izrunāsim iespējamās problēmas un to risinājumus, apgūsim galvenos priekšnoteikumus, lai zīdīšana radītu prieku un labsajūtu.

nkp-Stefanija-Usane
VECĀKU SKOLU vada:

Vecmāte Stefānija Usāne:

  • 2018. g. Absolvēja RSU un ieguva vecmātes specialitati.
  • Kopš 2018.g. Zīdīšanas konsultants
  • 2018.g. Apgūti “Medicīniskās teipošanas pamati”